PONADCZASOWA BIEL I SZAROŚĆI

projekt: architekt Aurelia Palczewska

fotografia: Mikołaj Dąbrowski

projekt: 2019 r.

realizacja 2020 r.

sesja zdjęciowa 2021 r.

powierzchnia: 58 m2

Projekt powstał w 2019 roku z przeznaczeniem dla miłośnika szarości, miłośniczki bieli i małego miłośnika rolnictwa.  Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, sypialni oraz pokoju.W wytycznych odnośnie stylu i kolorystyki pojawiła się prośba o stworzenie jasnego mieszkania, które będzie nowoczesne i nie pojawią się tu żadne ciepłe barwy, a jak najwięcej szarości. Ze swojej strony dodałam ciemne akcenty granatu oraz czerni, aby nadać mocniejszego wyrazu i kontrastu. Wszystkie elementy metalowe w tym mieszkaniu są koloru czarnego. 

Salon z aneksem kuchennym

- niewielki, lecz funkcjonalny

Mała łazienka w szarym marmurze

Elegancka i prosta sypialnia

Pokój dla miłośnika rolnictwa i dinozaurów

Przedpokój

"  LESS IS MORE  " 

MIES VAN DER ROHE

AURELIA PALCZEWSKA

ap. studio architektoniczne działa na rynku lokalnym już od 2012 roku. Oferuje projekty wnętrz, budynków, elewacji i ogrodów dla najbardziej świadomych i wymagających klientów. 


Projekty są tworzone w oparciu o najwyższej jakości materiały, komfort i funkcjonalność oraz właściwe rozpoznanie potrzeb klienta. Klasa, elegancja i zarazem prostota - to cechy charakterystyczne dla projektów stworzonych przez architekt Aurelię Palczewską.

kontakt

ap. studio architektoniczne Aurelia Palczewska


Iława 


NIP: 744 169 72 58


tel.      +48 609 249 336

email: biuro@studio-ap.com


Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10:00 do 16:00.


W soboty, niedziele oraz święta pracownia jest nieczynna.

bądź na bieżąco

obszar działania

Iława, Ostróda, Olsztyn, Lubawa, Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie, Pasłęk, Elbląg, Kwidzyn, Grudziądz, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Brodnica, Toruń, Malbork, Tczew