O firmie

ap. studio architektoniczne to pracownia założona w 2012 roku. Zajmuje się kompleksowo projektowaniem budynków, ich wnętrz oraz otoczeniem, czyli ogrodami i terenami zieleni dla najbardziej świadomych i wymagających Inwestorów.

O MNIE


Ukończyłam studia wyższe na kierunkach architektura, budownictwo oraz studium policealne technik architektury krajobrazu. 

 

Każdy projekt to dla mnie pełne zaangażowanie i otwartość na Wasze potrzeby i preferencje. Staram się, aby projekty mieszkań, miejsc pracy i wypoczynku jak najbardziej odpowiadały Waszemu stylowi życia, charakterowi i upodobaniom. Sukcesem jest dla mnie Wasze zadowolenie i satysfakcja.

 

Projektowaniem zajmuję się od 2009 roku. Zdobywałam doświadczenie w znanej lokalnej firmie budowlanej oraz u cenionych olsztyńskich architektów m.in. w projektowaniu domów nowoczesnych i w tradycji mazurskiej, a także większych obiektów - osiedli mieszkaniowych, czy sieci budynków handlowo-usługowych, m.in. gabinety lekarskie, wnętrza biurowe oraz supermarketów.

 

Posiadając tak stabilne doświadczenie oraz kilkukierunkowe wykształcenie (architektura, budownictwo, architektura krajobrazu) w 2012 roku założyłam własną pracownię i pomagam Wam w tworzeniu Waszej indywidualnej przestrzeni...

 

Zapraszam do współpracy!


AURELIA PALCZEWSKA

architekt

architekt Iława, projektant wnętrz, ogrodów, Olsztyn, Elbląg, Ostróda

"  LESS IS MORE  " 

MIES VAN DER ROHE

AURELIA PALCZEWSKA

ap. studio architektoniczne działa na rynku lokalnym już od 2012 roku. Oferuje projekty wnętrz, budynków, elewacji i ogrodów dla najbardziej świadomych i wymagających klientów. 


Projekty są tworzone w oparciu o najwyższej jakości materiały, komfort i funkcjonalność oraz właściwe rozpoznanie potrzeb klienta. Klasa, elegancja i zarazem prostota - to cechy charakterystyczne dla projektów stworzonych przez architekt Aurelię Palczewską.

kontakt

ap. studio architektoniczne Aurelia Palczewska


Iława 


NIP: 744 169 72 58


tel.      +48 609 249 336

email: biuro@studio-ap.com


Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10:00 do 16:00.


W soboty, niedziele oraz święta pracownia jest nieczynna.

bądź na bieżąco

obszar działania

Iława, Ostróda, Olsztyn, Lubawa, Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie, Pasłęk, Elbląg, Kwidzyn, Grudziądz, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Brodnica, Toruń, Malbork, Tczew