ap. studio architektoniczne zajmuje się kompleksowo projektowaniem budynków, ich wnętrz i otoczeniem, czyli ogrodem i terenami zieleni. 


Tworzymy nowoczesną architekturę (budynków, wnętrz, ogrodów) na światowym poziomie, ale w odniesieniu do tradycji regionu i z zachowaniem ładu przestrzennego.


Oferujemy nową lepszą jakość usług:

  • kompleksowość - projekt domu, jego wnętrza i otoczenia
  • wizualizacje do każdego projektu
  • dopracowane i estetyczne rysunki, czytelne dla każdego
  • opieka inwestycyjna i nadzór autorski
  • pomoc w prowadzeniu budowy, remontu  i ich zakończenia

Spotkania z klientami odbywają się w godzinach i miejscach dostosowanych do potrzeb klienta.


Każdy projekt to dla mnie pełne zaangażowanie i otwartość na Wasze potrzeby i preferencje. Staram się, aby projekty mieszkań, miejsc pracy i wypoczynku jak najbardziej odpowiadały Waszemu stylowi życia, charakterowi i upodobaniom. Sukcesem jest dla mnie Wasze zadowolenie i satysfakcja.
Projektowaniem zajmuję się od 2009 roku. Zdobywałam doświadczenie w znanej lokalnej firmie budowlanej IPB oraz u cenionych olsztyńskich architektów. Brałam udział w projektowaniu domów nowoczesnych i w tradycji mazurskiej, a także większych obiektów - osiedla "Wichrowe Wzgórze" w Olsztynie, czy sieci budynków handlowo-usługowych, m.in. Agroma, Intermarche i Bricomarche. Ponadto projektowałam wnętrza - zarówno mieszkalne, jak i usługowe, m.in. gabinety lekarskie, wnętrza biurowe oraz supermarketów. Projekty zieleni tworzyłam do inwestycji handlowo-usługowych oraz przy domach prywatnych, a także do aranżacji loggi, tarasów i balkonów.
Posiadając tak stabilne doświadczenie oraz kilkukierunkowe wykształcenie (architektura, budownictwo, architektura krajobrazu) postanowiłam założyłć własną pracownię, aby  pomagać Wam w tworzeniu Waszej indywidualnej przestrzeni...

Zapraszam do współpracy!

Aurelia Palczewska

ap. studio architektoniczne Iława