AURELIA PALCZEWSKA

O firmie

ap. studio architektoniczne to pracownia założona w 2012 roku. Zajmuje się kompleksowo projektowaniem budynków, ich wnętrz oraz otoczeniem, czyli ogrodami i terenami zieleni.

Każdy projekt to dla mnie pełne zaangażowanie i otwartość na Wasze potrzeby i preferencje. Staram się, aby projekty mieszkań, miejsc pracy i wypoczynku jak najbardziej odpowiadały Waszemu stylowi życia, charakterowi i upodobaniom. Sukcesem jest dla mnie Wasze zadowolenie i satysfakcja.

Projektowaniem zajmuję się od 2009 roku. Zdobywałam doświadczenie w znanej lokalnej firmie budowlanej oraz u cenionych olsztyńskich architektów. Brałam udział w projektowaniu domów nowoczesnych i w tradycji mazurskiej, a także większych obiektów - osiedli mieszkaniowych, czy sieci budynków handlowo-usługowych. Ponadto projektuję wnętrza - zarówno mieszkalne, jak i usługowe, m.in. gabinety lekarskie, wnętrza biurowe oraz supermarketów. Projekty zieleni tworzę do inwestycji handlowo-usługowych oraz przy domach prywatnych, a także do aranżacji loggi, tarasów i balkonów.
Posiadając tak stabilne doświadczenie oraz kilkukierunkowe wykształcenie (architektura, budownictwo, architektura krajobrazu) postanowiłam założyć własną pracownię, aby  pomagać Wam w tworzeniu Waszej indywidualnej przestrzeni...

Zapraszam do współpracy!

Aurelia Palczewska, architekt
architekt Iława

AURELIA PALCZEWSKA

ap. studio architektoniczne działa na rynku lokalnym już od 2012 roku. Oferuje projekty wnętrz, budynków, elewacji i ogrodów dla najbardziej świadomych i wymagających klientów. 

Projekty są tworzone w oparciu o najwyższej jakości materiały, komfort i funkcjonalność oraz właściwe rozpoznanie potrzeb klienta. Klasa, elegancja i zarazem prostota to cechy charakterystyczne dla projektów stworzonych przez architekt Aurelię Palczewską.

kontakt

ap. studio architektoniczne Aurelia Palczewska

ul. Andersa 12 lok. 3  (Inkubator Technologiczny)

14-200 Iława 


NIP: 744 169 72 58


tel.      +48 609 249 336

email: biuro@studio-ap.com


Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10:00 do 15:00.


W soboty, niedziele oraz święta pracownia jest nieczynna.

bądź na bieżąco

obszar działania

Iława, Ostróda, Olsztyn, Lubawa, Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie, Pasłęk, Elbląg, Kwidzyn, Grudziądz, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Brodnica, Toruń, Malbork, Tczew